Tiesioginiai skrydžiai į Portugaliją

Portugaliją privalo aplankyti kiekvienas mylintis ir dievinantis svaiginantį kelionių jausmą! Keliaukite į Pietų Europos pakraštį ir atraskite patys šią pasakiškai žavią vietą. Portugalija keri savo puikiais kurortais, kuriuose praleistas laikas atstos terapiją tiek kūnui, tiek mintims. Norite keliauti su šeima? Puiku! Bene geriausia vieta praleisti nepaprastą laiką užsienyje su savo šeima! Čia savo poilsį susikurti galės net ir šeimos su mažyliais. O norintiems pajausti naktinio Portugalijos gyvenimo malonumus siūlome dairytis Lisabonos ir Porto miestuose! Draugų kompanijos, švenčiančios draugystės metines ar tiesiog susikūrusios kelionę į Portugaliją grįžta pilnai lagaminais nepamirštamų įspūdžių. Pigūs lėktuvo bilietai į Portugaliją ranka pasiekiami – tereikia tik panorėti!

Tiesioginiai skrydžiai į Portugaliją

Nors tiesioginių skrydžių į Portugaliją iš Lietuvos ir nėra, bet tai netrukdo tiems, kas labai nori aplankyti toliausiai nuo mūsų gimtinės nutolusią Europos šalį! Trumpi persėdimai Londono, Bergamo, Eindhoveno oro uostuose sukuria visas galimybes be jokių rūpesčių vykti Portugalijos gražiausias lankytinas vietas. Artimiausias miestas, iš kurio yra vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Portugaliją, yra Ryga - Latvijos avialinijos airBaltic neseniai atidarė tiesioginių skrydžių kryptį Ryga-Lisabona ir Lisabona-Ryga. 

Vienas patogiausių ir saugiausių keliavimo būdų – skrydis lėktuvu. Kelionės po Europą ir skrydžiai per Europos miestus dažniausiai trunka trumpai, o tai guodžia tuos, kurie truputį prisibijo skrydžio jausmo. Pakentėti tai tikrai verta – pagalvokite, kad taip greitai ir per trumpą laiką patekti iš vieno miesto į visai kitą dar nebuvo taip paprasta. Planuokite savo kelionę anksčiau – artėjant skrydžio dienai lėktuvo bilietai neretai būna gana brangūs, todėl tie kurie ieško pigių lėktuvo bilietų bent jau šešis mėnesius prieš, juos randa. Planuojant anksčiau sutaupyti galima ne tik papildomų lėšų, bet ir išvengti nereikalingų rūpesčių. Sutaupyti pinigai pravers kelionėje po Portugaliją metu, o gyventi be rūpesčių gerai tiek kūnui, tiek sielai! 

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos