Portugalijos oro uostai

Domina kelionės po Pietų Europos kraštą – Portugaliją? Keliaukite į Europos pakraštyje įsikūrusią valstybę, kuri žavi kiekvieną atvykusį – savo nuostabios gamtos kraštovaizdžiu, gardžia gastronomija ir nepamirštamu praleistu laiku Portugalijos kurortuose bei miestuose. Vykite į Portugaliją su savo draugais – smagiai praleistas laikas draugų kompanijoje leidžia atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių. Trokštate aplankyti Portugaliją su savo šeima? Puiku! Portugalijos kurortuose esti ramybė, kuri leis patirti poilsį atvykusiems net su mažiausiais šeimos nariais. Keliaukite nuostabių nuotykių ir poilsio pripildytų atostogų link – vos tik nusileidus Portugalijos oro uostuose suprasite, kad būsimas laikas čia skirtas tik jums ir jūsų artimiesiems.

Portugalijos oro uostai

Besidomintiems kelionėmis po Portugaliją ir jos miestus bei kurortus džiugios žinios – pigūs skrydžiai, žemos lėktuvų bilietų kainos ir patogūs persėdimai laukia jūsų skrendančių Lietuva – Portugalija maršrutu. Keliaukite iš Vilniaus ir Kauno oro uostų – nors tiesioginių skrydžių į Portugaliją ir nėra, bet trumpi ir patogūs persėdimai nesudaro problemų aplankyti šią šalį jau dabar. Svarbiausių miestų oro uostai pritaikyti patogiam klientų sutikimui, todėl skrydžiai nevargins nei jų metu, nei atvykus į pasirinktą vietą. Greitai atrasite informaciją, kuri nukreips jus atostogų link, o jei turėsite klausimų, tai profesionalus ir apmokytas dirbantis oro uoste personalas į juos maloniai atsakys.

Didžiausi tarptautiniai Portugalijos oro uostai:

  • Porto oro uostas;
  • Lisabonos oro uostas;
  • Faro oro uostas;
  • Madeiros (Funšalio) oro uostas;
  • Azorų salose esantis oro uostas.    

Portugalijos Porto uostas sulaukia bene didžiausią skaičių turistų, mat jis, kaip kurortinis miestas labiausiai pamėgtas turistų iš įvairių pasaulio šalių. Paskubėkite užsisakyti lėktuvo bilietus internetu – nelaukite paskutinės minutės, nes patrauklios kainos gali kisti ir tuomet prarasite savo šansą aplankyti Portugaliją jau dabar!

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos