Skrydžiai į Portugaliją

Lėktuvų bilietus į Portugaliją įsigysite labai paprastai – užteks vos paspausti mygtuką pasirinktos įmonės tinklapyje. Tačiau pasiūlymų į šią šalį apstu visur. Taigi prieš įsigyjant bilietus reiktų pasvarstyti, iš kurio miesto keliauti labiausiai apsimoka!

Vilnius, Kaunas ir Palanga – trys Lietuvos miestai, siūlantys lėktuvų bilietus į šį kraštą. Tačiau reikėtų pasvarstyti: gal pakeliui norėtumėte aplankyti ir kaimyninę Lenkiją? Pasiūlymas yra tikrai vertas dėmesio. Būtent iš Varšuvos lėktuvų bilietai dar pigesni, o skrydžiai – patogesni ir greitesni, nes išvengiama persėdimų.

Kelionių bendrovių, siūlančių skrydžius į Portugalijos sostinę Lisaboną, apstu visur, todėl kelionė į šį gamtos stebuklą gali būti prieinama kiekvienam. Pigius bilietus nuo šiol kiekvienas gali nusipirkti ir internetu. Tai yra puiki idėja dovanai, kuri tiks tiek artimam šeimos nariui, tiek atostogų pasiilgusiam draugui.

Paskutinės minutės skrydžiai – karštieji pasiūlymai iš Vilniaus, Kauno ar Palangos – siūlomi beveik kasdien. Taigi jei norite ilguosius savaitgalius praleisti tikrai išskirtinai, atitrūkstant nuo rutinos ir kompiuterio ekrano, tai skubėkite naudotis pasiūlymais! Bilietai į Atlanto vandenyno skalaujamų krantų šalį išgraibstomi rekordiniu greičiu.

Nesnauskite ir skubėkite pasinaudoti pigių skrydžių pasiūlymais bei pradėkite planuotis atostogas!

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos