Turizmas Portugalijoje

Trokštate aplankyti poilsinę šalį ir pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių? Siūlome apmąstyti galimybę vykti atostogauti į Portugaliją! Keliaukite Pietų Europos link, kur ištisus ištisus metus šviečianti vaiski saulė sukuria ypatingai gerą nuotaiką! Turbūt dėl šios priežasties, pietiečiai žmonės kur kas šiltesni, linksmesni ir į gyvenimą žiūrintys kaip į šventę. Portugalija – toliausiai nutolusi nuo Lietuvos Europos šalis, bet tai nesudaro nemalonumų keliauti lietuviams jos link! Pigūs lėktuvų bilietai ištisus metus ir patogūs skrydžiai sudaro puikias sąlygas aplankyti šią vietą bene kiekvienam. Nors skrydžių į Portugaliją tiesioginių nėra, bet trumpi persėdimai kituose Europos oro uostuose nesudaro problemų vykti atostogoms į Portugaliją. Turizmo industrija Portugalija išvystyta tikrai labai gerai, todėl atvykus į vieno miesto oro uostą, nesunkiai pasieksite kitus Portugalijos miestus ir kurortines vietas.

Turizmas Portugalijoje

Turizmo industrija šiame Europos krašte tikrai puikiai išvystyta. Čia kiekvienais metais atvyksta milijonai turistų, išsiilgusių puikių orų, nuostabių paplūdimių ir rūpesčius priverčiančių pamiršti dienų. Portugalija – ta vieta, kur gauti visą tai įmanoma be didelių vargų! Sugalvoję keliauti Portugalijos link, nedelsiant ieškokite pigių lėktuvo bilietų, kurie džiugina ištisus metus. Norėdami sutaupyti siūlome jų dairytis likus penkiems-šešiems mėnesiams iki norimos kelionės pradžios. Portugalijos kurortai traukte traukia turistus iš viso pasaulio – Algarvės regionas vienas labiausiai žavinčių kurortų, kuris įsikūręs Portugalijos pietuose siūlo praleisti nepamirštamas atostogas. Įspūdingiausi Portugalijos gamtos vaizdai nustebins vos tik atvykus – sodriai oranžinės spalvos uolienos puošia daugumą Portugalijos paplūdimių, tad mėgaujantis puraus smėlio pakrantėmis galima stebint įspūdingą Portugalijos kraštovaizdį. Portugalijos kurortus dievina net ir čia gyvenantys vietiniai.

Portugalijos turizmo rodikliai siekia aukštumas ir kuo toliau, tuo labiau Portugalija tampa poilsiautojų numylėtine. Ieškokite pigių lėktuvų bilietų internetu anksčiau – taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir papildomų išlaidų, kurios pravers kelionėje po Portugaliją metu. O gal net ir įsigysite kitą kelionės bilietą? Taupyti pravartu visuomet, ypatingai kai tai padaryti yra gana paprasta – tereikia viską apgalvoti! Keliaukite į Portugaliją pigiau – pigūs skrydžiai ir palankios datos visai čia pat! 

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos