Portugalijos paplūdimiai

Portugalija – toliausiai nuo Lietuvos nutolusi Europos valstybė, kuri ištisus metus sulaukia tūkstančius keliautojų. Baltas, purus paplūdimių smėlis, įspūdingas gamtos kraštovaizdis ir mėlynais toliais tviskantis Atlanto vandenynas – viskas ko reikia tobulam poilsiui. Portugalijos kurortuose savo raminantį atostogų laiką galės susikurti kiekvienas – mėgaukitės skaniu maistu, absoliučia ramybe ir įsiklausykite į ošiantį vandenyną. Portugalijos paplūdimiai – viena iš priežasčių pradėti kurti savo atostogų laiką čia drauge su savo šeima ir bičiuliais. Pamirškite rūpesčius ir nerkite visa galva į nuostabų atostogų laiką Portugalijoje! Pigūs lėktuvų bilietai į Portugalijos oro uostus stebina itin žemomis kainomis ir patogiais skrydžiais, tad ilgai nedelsę skubėkite ieškoti sau tinkamiausio!

Portugalijos paplūdimiai

Žymiausius Portugalijos paplūdimius kasmet aplanko daugybė keliautojų ir neveltui! Purutėlis baltas smėlis, įspūdingi Atlanto vandenyno toliai ir ramybės laikas – štai kas jūsų laukia Portugalijos paplūdimiuose! Portugalija unikali ir išsiskirianti valstybė tarp kitų poilsines keliones siūlančių vietų – čia pietietiškos portugalų nuotaikos susipina su priverčiančia atsipalaiduoti ramybe. Geriausi Portugalijos paplūdimiai suteikia visas galimybės pailsėti kiekvienam!

Algarvės regione įsikūrę geriausi Portugalijos paplūdimiai prienami kiekvienam Portugalijos svečiui – čia piečiausiame šalies krašte įsikūrusios poilsio vietos prilygs atpalaiduojančiai terapijai! Vykite į Faro miestą, populiariausią Algarvės regiono kurortą, kuris turi net savo oro uostą! Šiuose paplūdimiuose laisvalaikiu ir puikiomis sąlygomis gaudytis bangas banglentėmis mėgaujasi įvairiausi Europos banglentininkai.

Albufeira – dar vienas labai populiarus Algarvės paplūdimys. Čia savo atostogas susikurti galės smagios draugų kompanijos, kurioms svarbus šėlsmingas naktinis gyvenimas. Šiame kurorto centre klęsti daugybė kavinių, restoranų, naktinių klubų ir vakarėlių vietų tiesiog ant vandenyno kranto!

Puikus šalies paplūdimys taip pat nusidriekęs netoli Lisabonos miesto – Priaia da Adraga. Tai puikus paplūdimys norintiems ramiai praleisti laiką su savo artimiausiais draugais, stebėti besileidžiančios saulės grožį ir mėgautis nuostabiu atostogų laiku Portugalijoje. Gražiausi Portugalijos paplūdimiai laukia jūsų, o juos pasiekti už patrauklią kainą tikrai įmanoma! Planuokite savo kelionę anksčiau – pusė metų prieš norimą skrydžio dieną yra puikus laikas ieškoti pigiausių lėktuvų bilietų!

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos