Portugalijos kurortai

Pasirinkote keliauti po Portugalijos kurortus? Trokštate pailsėti, atsipalaiduoti ir nerti į nuotykių bangą Portugalijoje? Skamba kaip puikus atostogų planas! Tai Europos šalis, toliausiai nuo Lietuvos nutolusi ir daugiausiai saulės susilaukianti per visus metus! Populiarėjančios pigios kelionės į Portugalijos kurortus pradeda žavėti ir mūsų tautiečius – dažnai besirenkantys poilsinę kelionę, turistai susidomi Portugalija. Aplankykite Portugaliją už patrauklią kainą – jos tikrai yra, tereikia trupučio laiko ir interneto. Pigios kelionės į Portugaliją internetu – greita, patikima ir saugu!

Populiarūs Portugalijos kurortai

Populiarūs Portugalijos kurortai kviečia kiekvieną pažinti nepaprasto poilsio laiką. Žymiausi Portugalijos kurortai įsikūrę Pietų Portugalijoje, kur dažnai puikūs orai, visuomet šviečianti saulė ir puiki nuotaika garantuota. Čia susikurti savo kelionę gali kiekvienas, mat atvykusiems su šeima Portugalijos kurortai žada ramų ir atpalaiduojantį laiką, o draugų kompanijoms – šėliojantį naktinį gyvenimą. Sportas Portugalijoje ypatingai vertinamas, o vandens sportas – ne tik aktyviai praleistas laikas, bet ir puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Skrieti per Atlanto vandenyno bangas Portugalijoje atvyksti tūkstančiai žmonių – palankios banglenčių sporto pamokų ir nuomos kainos vilioja net turistus iš Lietuvos. Žymiausi Portugalijos kurortai nusidriekę Algarvės regione – Faras, Albufeira, Armasoa de Pera ir Karvueiras pasiūlys kiekvienam atvykusiam nepaprastą atostogų laiką.

Keliaukite į Faro miestą – žymiausią Algarvės regiono kurortą, kuris turi net savo oro uostą. Čia balto smėlio paplūdimiai, žydrais toliais alsuojantis Atlanto vandenynas ir banglentėmis skriejantys sportininkai suteiks progą ne tik puikiai pailsėti, bet ir išmokys pagauti savo pirmąją bangą. Uolietų pakrančių vaizdais pasigrožėti siūlome Armasao de Pera kurorte, kuriame be rūpesčių galėsite mėgautis Portugalijos malonumais! Nepamirškime ir Madeiros! Ugnikalnių sala vadinama priklauso Portugalijai. Grožėkitės salos kriokliais, seniausiais tuneliais ir įspūdingu gamtos kraštovaizdžiu – ypatingai ši sala tiks tiems keliautojams, kuriuos labiau žavi aktyvus poilsis, mat salą pažinti siūloma dviračiu ar automobiliu. Aplankykite Funšalyje – turistų traukos centre, Madeiros sostinėje ir apžiūrėkite labai gražų jo senamiestį. Pažadame – paliks neišdildomą įspūdį! Planuokite kelionę į Portugaliją ir leiskite sau pamiršti visus kasdienybės rūpesčius! 

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos