Poilsis Portugalijoje

Norintys praleisti puikias atostogas, kurias lydėtų atpalaiduojantis ramybės laikas privalu apsilankyti Portugalijos šalyje! Toliausiai nuo Lietuvos nutolusi Europos valstybė keri savo nepaprasta gamta, unikalia gastronomija, turtinga šalies istorija ir įspūdingomis lankytinomis vietomis. Puikiu oro besididžiuojanti Portugalija lyg tikras rojus žemėje padės sukurti nepamirštamą atostogų laiką kiekvienam šalies svečiui. Nesvarbu ar keliaujate su šeima, ar draugais – čia savo kelionės laiką suplanuoti galės kiekvienas! Puikūs Portugalijos poilsio vietų paplūdimiai, geras oras, žydri Atlanto vandenyno toliai prieinami kiekvienam atvykusiam Portugalijos svečiui!

Poilsis Portugalijos kurortuose

Daugeliui atostogos Portugalijos kurortuose asocijuojasi su smėlingais paplūdimiais, žydra jūra ir nuolatine saule. Portugalijos poilsio kurortai stebėtinai traukte traukia ne tik turistus, bet ir vietinius gyventojus ištisus metus! Jei poilsio vietas pamilsta ir portugalai, tai tikrai vertėtų aplankyti jas ir jums! Algarvės regionas stebina puraus smėlio paplūdimiais, keri neišmatuojamais pločiais ir unikaliais gamtos vaizdiniais. Tokie paplūdimiai kaip Praia da Luz, Praia do Vau, Armacao de Pera verti kiekvieno poilsinių keliautojų mėgėjo! Visi jie tinkantys ramiam šeimos laikui, suteiks progą skirti kuo daugiau laiko savo artimiausiems žmonėms. Kurortiniai Portugalijos miesteliai – Faro, Lisabona, Porto. Tai vietos, kurias privalu aplankyti atvykus atostogoms į Portugaliją. Poilsis Portugalijoje pigiau prasideda nuo tada, kuomet pigių lėktuvų bilietų ieškote kur kas anksčiau nei savaitė ar dvi iki skrydžio datos. Planuokite kelionę ieškodami pigių lėktuvo bilietų bent pusė metų prieš – tokiu metu žemos bilietų kainos tikrai džiugina kur kas dažniau.

Pigios poilsinės kelionės į Portugaliją

Jei jau atradote laiko pagalvoti apie kelionę į Portugaliją, tai čia pats aiškiausias ženklas, kad jums tokios ir reikia! Poilsinė kelionė po piečiausią Europoje šalį gali būti jūsų, jei tik nedvejosite ir paskubėsite įsigyti pigius lėktuvo bilietus jau dabar. Keliauti pigiau yra įmanoma, tiesiog reikia planuoti savo keliones anksčiau ir tiksliau. Kelionės kainos dažnai priklauso nuo skrydžių kainų ir nuo apgyvendinimo galimybių. Jei jau nusprendėte keliauti į Portugaliją, tai lėktuvo bilietų patariame ieškoti likus pusei metų iki skrydžio dienos. Viešbučių kainos taip pat būna kur kas žemesnės, jei rezervuojate vietą penki-šeši mėnesiai prieš. Įsidėmėkite tai! 

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos