Gyvenimas Portugalijoje

Gyvenimas Portugalijoje tikrai gali stebinti mus, trigubai mažiau saulės matančius lietuvius. Portugalijoje ji šviečia bene ištisus metus! Ne paslaptis, kad dažnai iškrentantys Portugalijoje lietūs gali kiek nuliūdinti, bet šiltas ir dažnai geras oras tai kompensuoja. Įsivaizduojant savo kasdienybę Portugalijoje norisi kuo greičiau ten ir nuvykti – puikūs šalies paplūdimiai, purus ir baltas kurortų smėlis, išskirtinės gamtos vaizdiniai, miškingi kalnai ir mėlynais atspalviais tviskantis Atlanto vandenyno vanduo... O kur dar naktinis Lisabonos, Porto ir Faro gyvenimas! Keliauti į Portugaliją privalu kiekvienam, o planuoti savo gyvenimą čia vertėtų visiems, kas trokšta įvairovės ir, nors trumpam, pagyventi rojuje.

Gyvenimas Portugalijoje

Pagrindiniai gyvenimo Portugalijoje rodikliai džiugina čia gyvenančiuosius, o planuojančius savo gyvenimą Portugalijoje nuramina. Bendras gyvenimo Portugalijoje kokybės rodiklis yra labai aukštos, todėl norintys geresnių gyvenimo sąlygų vertėtų žinoti, kad Portugalijoje jos tikrai džiugina. Ar tikite meile iš pirmo žvilgsnio? Portugalijoje patikėsite! Pamilsite šį kraštą vos tik atvykę į oro uostą. Pramogų, laisvalaikio, turizmo industrijos Portugalijoje gerai išvystytos, o darbo pasiūlymų atrasti gali kiekvienas tikrai norintis. Kultūrinis gyvenimas Portugalijoje sužavės visus mėgstančius atsipalaiduoti muziejuose ir galerijose, o pašėlti trokštantys čia atras geriausius šalies muzikos klubus. Atsipalaiduoti Portugalijoje jus privers ir čia gyvenantys vietiniai, mat poilsis darbo metu yra privalomas ir kartais, mums šiauriečiams, tai gali pasirodyti kiek iš piršto laužtas. Nemaža dalis portugalų šneka keliomis kalbomis, įskaitant ir angliškai, todėl susikalbėti ir bendrauti su vietiniais neturėtų būti sunku.

Trokštate keisti gyvenimo būdą ir leisti sau kiek pailsėti nuo rutinos Lietuvoje? Metas ištarti: „Halo, Portugal!” Įsigykite pigų lėktuvo bilietą Vilnius-Lisabona, Vilnius-Porto, Kaunas-Lisabona, Kaunas-Porto ir pradėkite planuoti savo kasdienybę Portugalijoje. Dažnai geri orai ir puiki nuotaika Portugalijos šalyje – kelios priežastis leistis į nuotykius Portugalijoje nedelsiant. Semkitės įkvėpimo šalies geriausiuose kurortuose, o gal įsisukus į Portugalijos kasdienybę gyvenimo tikslai ir planai ateis patys?.. Keliaukite, atostogaukite ar pagyvenkite Portugalijoje – gyvenimo patirtis Portugalijoje garantuota, tereikia noro ir laiko apsvarstyti šią galimybę!  

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos