Atostogos Portugalijoje

Atostogos Portugalijoje? Taip! Nerti į nepamirštamą poilsio laiką visą galvą Portugalijoje pavydėtina idėja! Balto smėlio paplūdimiai, miškingi Šiaurės Portugalijos kalnai ir Pietų Portugalijos kurortai, žydrieji Atlanto vandenyno toliai ir puikus atostogų laikas – štai kas jūsų laukia kelionėje po Portugaliją metu! Portugalijos kurortai traukte traukia ne tik turistus, bet ir vietinius šalies gyventojus – jų pamiltos Madeira ir Algarvė sukurs nepaprastą atostogų laiką kiekvienam atvykusiam. Naktinis Lisabonos ir Porto gyvenimas suteiks progą linksmai pašėlti draugų kompanijoms, o ramus laikas Faro mieste tinkamiausias tiems, kam ramybė atostogų metu yra pirmoje vietoje. Pigūs skrydžiai į Portugaliją ir jos miestus stebina dažnai, tereikia keliais kompiuterio pelės paspaudimais paieškoti jų internete, o tai daryti patariame likus pusei metų iki jūsų norimos kelionės datos!

Atostogos Portugalijoje

Keliaujant į Portugaliją verta žinoti, kad čia praleistas laikas bus pats įsimintiniausias! Portugalijos kurortai sutverti kiekvienam turistui, kuris trokšta raminančio poilsio su nuostabiais gamtos vaizdais... Didieji šalies miestai, tradicijos, kultūra, gastronomija taip pat unikalūs Portugalijos perlai. Čia žmonės linksmi ir draugiški, turbūt tam įtakos turi ir nuolatos šviečianti saulė, kurios neretai mums, lietuviams, labai trūksta. Portugalijos lankytinos vietos privalo būti jūsų asmeniniuose kelionių žemėlapiuose! Keliaukite į Portugaliją drauge su savo šeima ir bičiuliais, mat čia laiką susikurti gali kiekvienas.

Algarvė – pats piečiausias Portugalijos regionas, kuriame pašėlti ir paminėti draugystės metines galės didelės draugų kompanijos, o ramaus poilsio išsiilgę galės mėgautis gaivinančia ramybe regiono paplūdimiuose. Mėgaukitės Portugalijoje leidžiamu laiku – atostogos priklauso tik jums ir tiems su kuriais jas leidžiate. Planuokite savo atostogų laiką anksčiau ir sutaupysite nemažai papildomų lėšų – penki ar šeši mėnesiai iki skrydžio datos pats geriausias laikas ieškoti geriausių lėktuvų bilietų pasiūlymų internete, mat tokiu metu lėktuvo bilietų kainos tikrai žemos! Planuoti keliones anksčiau verta ne tik dėl pigių lėktuvo bilietų – apgyvendinimo galimybės tokiu metu taip pat vilioja gana žemomis kainomis, todėl ir viešbučių pasiūlymų ieškokite vos tik įsigijote lėktuvo bilietus.  

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos