Lėktuvų bilietai į Portugaliją

Kelionė į Portugaliją. Keliaujant į šį Atlanto vandenyno skalaujamą pasaulio karštą būtina susidaryti bent minimalų kelionės planą. Kelionė į šią šalį kur kas daugiau nei atostogos, nes vos žengus pirmą žingsnį šioje šalyje pasijauti tarsi sapne. Kerintis kraštovaizdis visiškai skiriasi nuo mums įprasto hozrizonto. Kiekvienas šalies kampelis savaip unikalus – oranžinės spalvos gruntas, uolų papėdės, kurias kaskart vis pakeičia smėlėti paplūdimiai.

Maloniai kepinanti saulė, žydras vanduo ir triukšmo nesukeliančios žmonių minios, ko gi dar galima norėti atostogų savaitgaliui? Medaus atspalvio smėlis kviečia prigulti ir pasigrožėti begaliniu vandenyno atvaizdu, o jaukios ir prabanga nesigiriančios miesto gatvelės ragina prisėsti jaukioje lauko kavinėje ir pasimėgauti kvapnia kava bei šviežiu pyrago gabalėliu.

Apisprendusiems keliauti į Portugaliją, verta bilietus įsigyti iš anksto. Skrydžiai iš Kauno, Vilniaus ir Palangos į sostinę Lisaboną parduodami visus metus, tačiau rekomenduojama pirkti likus bent penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tik taip sutaupysite lėšų, kurias galėsite skirti pramogoms Portugalijos sostinėje Lisabonoje ar kituose žaviuose miesteliuose.

Labiausiai apsimoka lėktuvų bilietus pirkti ne vasaros sezonu. Ne tada, kai turistų srautai išauga kelis kartus, bet šaltesniu laikotarpiu – rudenį ar net žiemą. Būtent tada šių bilietų kainos būna kur kas mažesnės. Norintiems sutaupyti taip pat nepatartina bilietų pirkti ir šventiniu laikotarpiu, pavyzdžiui, per religines šventes, nes tada kainos pakyla dvigubai.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip dukart du. Vos keli mygtukų paspaudimai pasirinktos bendrovės interneto tinklapyje ir bilietai jau jūsų rankose!

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos