Portugalijos kalnai

Pigūs lėktuvo bilietai į Portugaliją – svajonės išsipildymas! Nors lėktuvų bilietai iš Lietuvos į Portugaliją nėra tiesioginiai, bet rasti patogius ir geros kainos skrydžius galima rasti, jei tik panorėsite! Portugalijos miestai, gamta, vietinė kultūra, tradicijos ir draugiški vietiniai gyventojai sukurs jūsų atostogoms nepaprasto žavesio! Keliaukite į Portugaliją drauge su savo šeimai ir bičiuliais – atostogos kartu suartina, priverčia pamiršti kasdienius rūpesčius ir leidžia įsisupti į šeimos laiką svetur. Portugalija – saulės šalis! Šis, Europos pakraštyje įsikūręs kraštas verčia nerti į atpalaiduojančių atostogų laiką visa galva – saulėtos dienos, ramūs kurortai, purus paplūdimių smėlis ir žydra spalva tviskanti jūra... Viskas ko reikia tobuloms atostogoms! O kas, jei dar pasakysime, kad Portugalijos kalnai taip pat verčia iš koto!? Keliaukite po Portugalijos kalnus ir įkvėpkite tyro atostogų oro!

Portugalijos kalnai

Pietvakarių Europoje įsitaisiusi valstybė žavi ne tik įspūdingais kurortais, ramiu poilsio laiku, bet ir aukštai kylančiais kalnais. Šalies krantus skalauja Atlanto vandenynas traukte traukia tūkstančius turistų ištisus metus – poilsiaudami Portugalijoje turėsite progą gauti tikrą poilsio pliūpsnį! Šiaurinėje šalies dalyje vyrauja statūs uolėti kalnai, tarp kurių įsiterpia švelnaus smėlio paplūdimiai... užteks svajoti – metas keliauti!

Pagrindiniai Portugalijos kalnai yra Iberijos pusiasalyje (Centrinė Kordiljera), kurie nusidriekę per pietinę Ispaniją ir Portugaliją. Eštrelo kalnai – nuostabus kalnų masyvas, kuris priklauso būtent šiai kalnų grandinei. Taip pat kalnų yra ir Azorų salose, kurios priklauso Portugalijos nuosavybei. Vienas čia esančių kalnų yra Horo doš Homensas nuo kurio atsiveria įspūdingi vaizdai. Kitas Azorų saloje esančių kalnų - Pike vilioja nuostabaus grožio ugnikalniu tokiu pat pavadinimu Pikas ir jis taip pat, yra ir aukščiausias taškas nežemyninėje Portugalijos dalyje. Nuostabūs Portugalijos kalnai laukia visų trokštančių pajausti tikrą poilsio laiką!

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos