Lankytinos vietos Portugalijoje

Pasiruošę nuotykiams Portugalijoje? Puiki proga pasinaudoti pigiais lėktuvų bilietų pasiūlymais ir keliauti pamatyti daugiau! Europos pakraštyje jaukiai įsitaisiusi Portugalija laukia visų išsiilgusių kelionių jausmo. Patirti, išjausti ir išgyventi Portugalijos gyvenimą derėtų kiekvienam, ypatingai tam, kuris ilgai troško poilsinės kelionės į Portugaliją. Keliaukite į Portugalijos miestus jau dabar – Portas, Faro, Lisabona, Koimbra, Algarvė ir Funšalis traukte traukia kasmet tūkstančius turistų. Pažinkite Portugalijos kultūrą ir tradicijas – dar nebuvo taip paprasta tai padaryti pasinaudojant pigiais skrydžių pasiūlymais į Portugaliją.

Lankytinos Portugalijos vietos

Keliaujantiems į Portugaliją turime puikių žinių – šioje Pietų Europoje įsikūrusioje šalyje yra begalės vietų, kurias privalu aplankyti. Į lankomiausias Portugalijos vietas įtraukta Lisabona, Porto miestas, Algarvė, Faro, Funšalis... o kur dar mažieji šalies miesteliai, turintys ką parodyti! Portugalijos sostinė Lisabona ir jos lankytinos vietos nustebins net daug ką mačiusius – dairykitės Alfama kvartale, įsiamžinkite šalie rūmų aikštės, Balemo bokšto, atvykite į Batalha vienuolyną, Lisabonos okeanariumą. Pigūs lėktuvų bilietai į Porto miestą suteiks progą pamatyti jo senamiestį, Porto katedrą, Santa Clasa bažnyčią ir dairytis Barredo rajone kiekvienam. Planuokite savo atostogas Portugalijoje ir kaupkite geriausius kelionės įspūdžius gražiausiuose šalies miestuose! Portugalijos paplūdimiai siūlys ypatingai ramų poilsio laiką, o naktinis miestų gyvenimas pradžiugins vakarėlius mėgstančius keliautojus.

Pigūs skrydžiai į Portugaliją – proga susikurti geriausias atostogas jums ir jūsų šeimai, tad nelaukite ir keliaukite jau dabar! Primename, kad geriausias laikas planuoti savo kelionę į Portugaliją yra 5-6 mėnesiai – tokiu metu lėktuvų bilietų kainos yra ganėtinai žemos, mat artėjant skrydžio datai neretai lėktuvų bilietai būna ženkliai brangesni. Puikus kelionės planas ir atsisveikinkite su visais rūpesčiais atostogų Portugalijoje metu! 

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos