Laikas Portugalijoje

Portugalija – tikrų tikriausias ne tik poilsinių kelionių išsiilgusių turistų kraštas. Tai Europos pakraštyje įsikūręs žemės kampelis, kuriam sunkiai prilygsta net ir pati Ispanija. Čia ne tik turistai atranda atpalaiduojantį poilsio laiką – į Portugalijos kurortus vyksta net ir patys portugalai, kurie Portugalijos poilsio vietų neiškeistų į jokią kitą. Portugalija užtikrins jūsų atostogas, visai nesvarbu su kuo žadate keliauti. Šioje šalyje susikurti nepamirštamas atostogas gali ir šeimos su mažais vaikais, ir draugų kompanijos. Atostogos Portugalijoje yra tiesiog idealus sprendimas tiems, kas trokšta nuostabiai praleisti laiką, pasilinksminti ir pailsėti. Pigūs lėktuvų bilietai šią galimybę suteikia visiems!

Keliaujant į Portugaliją derėtų pasirūpinti įvairiomis smulkmenomis. Viena jų – tikslus laikas Portugalijoje. Atvykus į Lisabonos ar Porto oro uostus susiderinkite laikrodžius – tikslus laikas Portugalijoje yra itin svarbi kelionės plano dalis. Norint susikurti tikslų kelionės planą, reikia planuoti ir laiką. Laikas Portugalijoje skaičiuojamas pagal vakarinio Europos laiko standartus ir žymimas UTC 0. Tai reiškia, kad laikas Portugalijoje dviem valandom atsilieka nuo laiko Lietuvoje. Laiko skirtumas nėra didelis, bet iš anksto nepasirūpinus tiksliu laiku atostogų Portugalijoje metu gali kilti nemažai rūpesčių.

Atostogos Portugalijoje tikrai prabėgs nepastebimai – puikūs kurortai, nuostabios lankytinos vietos, gardi gastronomija ir linksmi vietiniai gyventojai sukurs nepaprastą kelionės laiką jums ir jūsų šeimai bei draugams. Tiksliai suplanavus savo kelionės planus galite sutaupyti ne tik laiko, bet ir papildomų išlaidų, o ir geras atostogų planas nekelia nereikalingų rūpesčių. Visuomet turėkite su savimi žemėlapį, kuris pagelbės paklystant ar nerandant norimos aplankyti lankytinos vietos. Atostogų metu pasidomėkite kokiais laikais važiuoja viešasis transportas, kokie yra parduotuvių darbo – taip išvengsite nesklandumų ir galėsite džiaugtis kelione po Portugaliją.  

Skrydžiai į Portugaliją

Skrydžiai iš Portugalijos